Өмірбаян

Әли Әбдікәрімұлы Бектаев


Әли Әбдікәрімұлы Бектаев 1962 жылдың 20 сәуірінде Оңтүстік Қазақстан облысының Қазығұрт ауданының Жаңабазар ауылында дүниеге келген. 1984 жылы Қазақ ауылшаруашылығы институтын инженер-механик мамандығы бойынша бітірген, 1992 жылы ҚМЭБИ-н мемлекеттік басқару мамандығы бойынша бітірген, экономика ғылымдарының кандидаты.

08.1984-07.1985 жылдары Шымкент облысы Ленгір ауданы Сейфуллин атындағы кеңшардың бас инженері. 07.1985 - 08.1987 жылдары Қазақстан ЛКЖО Сайрам аудандық комитетінің комсомол ұйымдары бөлімі меңгерушісінің орынбасары. 08.1987-11.1989 жылдары Қазақстан Компартиясы Шымкент облысы Сайрам аудандық комитетінің нұсқаушысы.

11.1989 - 08.1990 жылдары Шымкент облысы Сайрам ауданының Фрунзе атындағы кеңшары партия комитетінің хатшысы. 08.1990-11.1990 жылдары Ташкент жоғары партия мектебінің тыңдаушысы. 11.1990-07.1992 жылдары Алматы жоғары партия мектебінің, Қазақ экономика, менеджмент және болжамдау институтының тыңдаушысы. 07.1991-10.1991 жылдары Қазақстан Компартиясы Шымкент облыстық комитетінің консультанты. 10.1991-03.1992 жылдары Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы “Қазығұрт ЛТД” ӨКФ бас директорының орынбасары. 03.1992 - 03.1994 Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданы әкімінің орынбасары. 03.1994-03.1998 жылдары Оңтүстік Қазақстан облысы әкімшілігі жастар ісі, туризм және спорт жөніндегі басқармасының бастығы. 03.1998-02.1999 жылдары Оңтүстік Қазақстан облысы әкімшілігі туризм және спорт басқармасының бастығы. 02.1999-05.1999 жылдары Оңтүстік Қазақстан облысы әкімшілігі спорт және дене шынықтыру департаментінің бастығы. 05.1999-10.1999 жылдары Оңтүстік Қазақстан облысы әкімшілігі мемлекеттік қызмет департаментінің бастығы. 12.1999-07.2000 жылдары Оңтүстік Қазақстан облысы әкімшілігі сыртқы экономикалық байланыстар және инвестициялар жөніндегі басқармасының бастығы. 07.2000-09.2002 жылдары Оңтүстік Қазақстан облысы Қазығұрт ауданының әкімі. 09.2002-02.2006 жылдары Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің орынбасары. 02.2006-05.2008 жылдары Оңтүстік Қазақстан облысы Түркістан қаласының әкімі. 05.2008 жылдың мамыр айынан бастап Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің орынбасары.




Көрілген: 3386    Пікірлер: 0

сенбі, 19.04.2014, 14:47

Достарыңмен бөліс:

  • Көп ашылған Көп пікір жазылған
    2018
    2008
    2009
    2010
    2011
    2012
    2013
    2014
    2015
    2016
    2017
    2018
    қараша
    қаңтар
    ақпан
    наурыз
    сәуір
    мамыр
    маусым
    шілде
    тамыз
    қыркүйек
    қазан
    қараша
    желтоқсан

    Алаш Айнасы мұрағаты

    Дс Сс Ср Бс Жм Сн Жс
    1 2 3 4
    5 6 7 8 9 10 11
    12 13 14 15 16 17 18
    19 20 21 22 23 24 25
    26 27 28 29 30