Шартарап

ДӘРІ ІШКЕН КЕЛІНШЕКТІҢ ҚАНЫ КӨГЕРІП КЕТКЕН

  • ДӘРІ ІШКЕН КЕЛІНШЕКТІҢ ҚАНЫ КӨГЕРІП КЕТКЕН

    ДӘРІ ІШКЕН КЕЛІНШЕКТІҢ ҚАНЫ КӨГЕРІП КЕТКЕН

АҚШ тұрғыны ауырғанды басатын дәрі ішіп, салдарынан қаны көгеріп кеткен.

Ол дәрілердің құрамында бензокаин заты көп мөлшерде болған. Өзін нашар сезінген келіншек ауруханаға жүгінген. Ол жерде қан алған дәрігерлер қанның қою көк түсті екенін байқаған. Нәтижесінде бензокаиннің көптігінен келіншекте метгемоглобинемия туындаған.


 


reactor.inform.kz




Көрілген: 1091    Пікірлер: 0

жұма, 20.09.2019, 19:33

Достарыңмен бөліс:

2
  • СОҢҒЫ ЖАРИЯЛАНЫМДАР:

    Көп ашылған Көп пікір жазылған
    2019
    2008
    2009
    2010
    2011
    2012
    2013
    2014
    2015
    2016
    2017
    2018
    2019
    қазан
    қаңтар
    ақпан
    наурыз
    сәуір
    мамыр
    маусым
    шілде
    тамыз
    қыркүйек
    қазан
    қараша
    желтоқсан

    Алаш Айнасы мұрағаты

    Дс Сс Ср Бс Жм Сн Жс
    1 2 3 4 5 6
    7 8 9 10 11 12 13
    14 15 16 17 18 19 20
    21 22 23 24 25 26 27
    28 29 30 31