Математикадан қайталау сабағы

Математикадан қайталау сабағы

Сабақтың тақырыбы: Қайталау


Күні:

Пәні:  Математика
Сынып: 4
Сабаққа негізделген мақсат:
Қозғалысқа берілген есептердің мән-мағынасын түсіне отырып, оларды ажырата
білуге дағдыландыру;


Сабақ мақсаттары:
Барлық оқушылар білуге тиісті:
Жылдамдық, уақыт, қашықтықты табуға берілген есептерді өз бетінше
шығарады
Оқушылардың көпшілігі білуге тиіс:
Алыстау және жақындау жылдамдығын таба алады
Кейбір оқушылар білуге тиіс:
Күрделі шығармашылық тапсырмаларды орындайды.


Жоспар
Жоспарланған жаттығулар 

Бағалау Ресурстар
Шапалақ
арқылы
қошемет
Үлкенге де СІЗ
Басталуы: Ұйымдастыру, Сәлемдесу
«Қызығушылықтарын ояту»

Психологиялық дайындық
«Болашаққа бағдар»
Топқа бөлу: V, t, S
Сабақтың тақырыбы, мақсаты, ұраны.
Күш білімде
Баланс дөңгелегі
«Миға шабуыл» сұрақтар:
1. Мотоцикл жүргізушісі ауылға келе жатқанда
жолдан өзіне қарсы үш жеңіл машина және бір
камазды кездестірді. Ауылға неше машина бара
жатыр?
2.Сәкеннің 4 ұлы, олардың әрқайсысының туған
қарындасы бар.Сәкеннің неше баласы бар? 5
3.Б б қ-қ және бірінен бірі қ -қ жылд көрсет.
4.5х5=25
5.80х60 = 4800
6.велосипедшінің жылдамдығы 7км/сағ.Оның 2
сағ қашықтығы қандай?14 км
7.Шаңғышы 15 км жолды 3 сағ жүрді. Оның
жылдамдығы қандай? 5 км /сағ
Уақыт
жазылған
кескін қағаздар
8.Жаяу адам 24 км жолды 8 км/сағ жылдамдықпен
қанша уақытта жүреді? 3 сағ
9.үшбұрыштың бір қабырғасы 7 см, ал қалған екі
қабырғасы 8 см-ден. Периметрі қандай? 23 см
10.бірінші кластың 24 бірлігі, екінші кластың 5
бірлігінен тұратын сан? 5024
Топта жұмыс жасау ережесі
Ортасы ІІ «Мағынаны тану»
«Ой қозғау»
Топтық жұмыс. (А3)
Өткен тақырып бойынша постер құрастыру,
қорғау
Топтық жұмыс.
Оқулықпен жұмыс.(А4)
№1. а,ә.кері есеп
№2. а,ә.кері есеп
№3 а,ә.кері есеп
«Жасырын сөзді тап» топтық жұмыс
Дәптермен жұмыс
Жекелей жұмыс №4 (топ бойынша берілгенімен
жекелей орындайды) Тақтада.
Шығармашылық тапсырма.
Топтық жұмыс. Есеп құрастыру және оны шығару.
Жұптық жұмыс.
Оқулықпен жұмыс.№6. Ауызша.
Әр топ
бірінікін бірі
бағалайды.
Бармақ әдісі
Шапалақ әдісі
Бармақ әдісі
Бармақ әдісі
Топ басшысы
бағалайды
Өзін өзі
бағалау
Плакат, маркерлер
Дәптерлер
Стикерлер,қима қағаздар
Аяқталуы ІІІ. Ой толғаныс кезеңі
1.Сабақты бекіту.
«Тез ойланайық »
Бүгінгі сабақтағы қолданылған түстер
ЖЖЕ екі жол өлең шумағын құрастыру
2.Баланс дөңгелегі. Әркім өз өзін бағалайды.
3.«Бағдаршам »стратегиясы
Сабақтан алған әсерлері мен
көңіл-күйлері
4.Үйге тапсырма . №8
Видео ЖЖЕ
Қосымша ақпарат
Саралау бағалау
Пән аралық байланыс, Актмен байланыс,
құндылықтардағы байланыс.
Тақырып бойынша
қосымша ақпарат
беру арқылы
дүниетанымы
кеңейеді.
Әртүрлі тапсырмалар
орындата отырып,
білімін жетілдіруге
мүмкіндік беремін.
Сабақ кезеңдерінде бірін бірі,
топ аралық бағалады.Бір біріне
ізгі тілек айтып,
ынталандырды.
Интербелсенді тақтадан
слайдтар,бейнекөріністер к

Мульянова Әсем Алтайбекқызы, Шығыс Қазақстан облысы, Глубокое ауданы, Степное ауылы, «Степное негізгі мектебі – балабақша кешені» КММ бастауыш сынып мұғалімі
Автор
Последние статьи автора
Кадрлық резерв. Ол қай жағдайда компанияны құтқарады, ал қашан қызметкерлерге теріс ықпал етеді?
Кадрлық резерв. Ол қай жағдайда компанияны құтқарады, ал қашан қызметкерлерге теріс ықпал етеді?
Қайтыс болған адамның заттарын сақтауға бола ма?
Қайтыс болған адамның заттарын сақтауға бола ма?
Цифра
50
50 км/ч – именно с такой средней скоростью промчался вчера по афинской трассе Вячеслав Екимов

50 км/ч – именно с такой средней скоростью промчался вчера по афинской трассе Вячеслав Екимов, чтобы завоевать серебро в велогонке с раздельным стартом.
1900
Году

Бокс был узаконен как вид спорта
2,5
ГРАММА

Масса мячика для игры в настольный теннис
5
Олимпийских колец

символизируют единство пяти континентов, хотя ни одно из них не является символом какого-то конкретного континента. Цвета колец — синий, красный, желтый, зеленый, черный, — были выбраны, как наиболее часто встречающиеся на флагах государств мира.
130
км/час

С такой скоростью летит мяч, после удара профессионального волейболиста